Nábytok

Zariaďujete byt, dom alebo kanceláriu? Aj keď v známych reťazcoch je možné kúpiť veľké množstvo nábytku mnohokrát sa stáva, že nepochodíte. Vaše predstavy sa vo veľkom rozchádzajú s predstavami výrobcov, ktorí vyrábajú nábytok len v určitých farbách i dekoroch a v univerzálnych rozmeroch. Takýto nábytok sa vo veľkom priestore doslova stráca alebo ho do menšieho interiéru nie je možné umiestniť. Nehovoriac o kvalite použitých materiálov.

Nemusíte sa však vzdať svojich požiadaviek a interiér si môžete zariadiť presne podľa seba. Využite možnosť dať si vyrobiť akýkoľvek nábytok na mieru. Okrem klasických šatníkov, vstavaných skríň, kuchýň na mieru, či nábytku do obývačky pre Vás vyrobíme aj exkluzívny nábytok do spálne, predsiene, kúpeľne, či jedálne.

Postele na mieru
Vyrábame postele na mieru podľa Vašich požiadaviek a v rôznych atypických rozmeroch. Či už potrebujete klasickú posteľ alebo manželskú dvojposteľ do spálne. V prípade, že máte v byte málo miesta, Vaša posteľ na mieru môže obsahovať určitý úložný priestor. Do malých detských izieb pre Vás zhotovíme napríklad aj kvalitné poschodové postele.

Stoly na mieru do kuchyne, jedálne alebo pracovne?
Potrebujete stôl do kuchyne, jedálne, detskej izby alebo pracovne, ale nemôžete nájsť ten pravý? U nás vám vyhotovíme (alebo tiež navrhneme) stôl na mieru a vyjdeme v ústrety všetkým individuálnym potrebám. Potrebujete veľký, malý, hranatý, oválny alebo guľatý stôl na mieru, či dokonca rozkladací? Nepoznáme problémy, poznáme len riešenia. Vyrábame širokú paletu stolov i stolíkov rôznych rozmerov a farieb. Samozrejme aj v špecifickom materiálovom vyhotovení podľa voľby klienta.

Jedinečný nábytok na mieru do kúpeľne
Kúpeľňa je špecifický priestor v domácnosti a vyberať do nej nábytok v obmedzenej ponuke obchodov nie je úplná malina. Hlavne vtedy, keď je kúpeľňa už na svete a máte v nej osadenú sanitu. Využite možnosť výroby nábytku na mieru aj do kúpeľne podľa priestorových možností. Interiérový dizajnér pri návrhu kúpeľne zohľadní veľkosť a zároveň funkčnosť nábytku.

Vytvoríme pre vás aj … akýkoľvek nábytok na mieru
O tom, že sme profesionáli, Vás presvedčia slová spokojných klientov z radov lekárov, právnikov, podnikateľov, ale tiež aj naše dlhoročné skúsenosti a spolupráca s prestížnou značkou Sýkora. Pokiaľ máte veľmi špecifické potreby, tak nás neváhajte kontaktovať. So všetkým Vám pomôže náš interiérový dizajnér, ktorý navrhne akýkoľvek nábytok na mieru.