Montáž

Už žiadne komplikované manuály a hodiny strávené skladaním
Sme prozákaznícky orientovaní a pre Vaše pohodlie a spokojnosť urobíme čokoľvek. Klientom preto zabezpečujeme komplexné služby vrátane montáže nami dodaného nábytku.

Zabezpečíme odborné:
montáže kuchyne a kuchynskej linky
montáže nábytku
montáže skríň
montáže vstavaných skríň
montáže obývacích stien
a ďalšie montáže nábytku
Prečo zveriť montáž nábytku práve nám?
Ušetríme Váš vzácny čas, ktorý môžete venovať práci alebo rodine. Pri montovaní musíte mať k dispozícii nevyhnutné náradie, všetky potrebné komponenty a zároveň detailný manuál od výrobcu. A aj napriek tomu poskladať nový nábytok nie je otázka polhodinky.

Zdôveriť exkluzívny nábytok vyrobený presne na mieru len tak hocijakému majstrovi tiež nemusí byť úplne dobrý nápad. Nechceme, aby ste riskovali poškodenie nábytku pri neodbornom montovaní. Namiesto toho, aby ste sa trápili pri montáži Vy sami, tak to nechajte na nás. Pri výrobe nám rukami prejde každý diel nábytku. Niet preto divu, že naši zamestnanci presne vedia, ako zložiť kuchyne, či vstavané skrine s najväčšou presnosťou a precíznosťou.

Poznáme aktuálne trendy, dokážeme si poradiť vo všetkých situáciách, navyše máme k dispozícii vhodné profesionálne náradie. Montáž nábytku ide pekne od ruky a žiadny neočakávaný problém nás nezaskočí. Garantujeme 100 % spokojnosť s výslednou prácou.

Ako objednať montáž zakúpeného nábytku?
V prípade záujmu o montáž nábytku nám to oznámte najlepšie pri samotnej objednávke. Každopádne nič sa nestane, keď nás požiadate o pomoc aj neskôr. Po kompletnom zhotovení nábytku sa dohodneme na dni, kedy Vám montáž vyhovuje najviac. Následne už len počkáte na našich zamestnancov, ktorí sa bez zbytočných rečí pustia do práce.